International

Denisa Elena Vik.

Bloger, fotograf a grafický designer žijící v Holandsku. Odhodlaný blázen, který jde vstříc každé výzvě. Milovník čokolády a žluté barvy. Umělecká duše, které nestačí papír.

Vystudovala Střední školu plnou kreativity v Brně, která jí dala mnoho nezapomenutelných lekcí, a naučila ji jednu zásadní věc — nikdy se nevzdat.

Zabývá se vším, co spadá do vizuální identity, od webdesignu po vizitky. 

Moje CV

Ohlasy

  • S prací slečny Vikové jsme maximálně spokojeni. Příjemná domluva a i přes nedostatek času nám dodala logo a nápojový lístek, jenž přesně vystihuje náš bar. V budoucnu těchto služeb určitě využijeme znovu. Děkujeme.
    Karel Schiel, Enko Bar
  • Potřeboval jsem nově realizovat internetové stránky na provoz autopůjčovny a od grafického vytvoření www stránek, tak až po vizitky a různé reklamní letáky. Kdykoliv na telefonu, vstřícná a velice ochotná řešit jakýkoliv můj dotaz. Mohu jen a jen doporučit a já osobně budu spolupracovat nadále, protože takových lidí je už dnes opravdu málo.
    Kamil Petr, Autopůjčovna HB
  • Se slečnou Vikovou jsme spolupracovali při přípravě plakátu a bulletinu k Festivalu MyFace. S výsledkem její práce jsme byli maximálně spokojení. Při tvorbě obou materiálů jsme využili i její zajímavé kreativní nápady. Budeme moc rádi, pokud na naši spolupráci navážeme i do budoucna.
    majitel časopisu MyFace a hlavní organizátor Festivalu MyFace

Máte nápad a hledáte grafika pro jeho realizaci?

Ráda si s Vámi domluvím schůzku, na které probereme vše potřebné. A to klidně i u kávy. Budu naslouchat Vašim vizím a dávat jim tvar. Neznám lepší pocit, než být součástí tvorby něčeho nového. Naplňuje mě to štěstím.

Kontaktujte mě, vymyslíme něco spolu 🙂

Kontaktovat

Kontakt

Kontaktní formulář

Kontaktní informace

Telefon: +31 6 51 93 54 65

Telefon: +420 605 166 509

Hendrik de Keijserstraat 26
5041 JC Tilburg

KVK number - 77161319
VAT number - NL003160388B85